Hurtownia elektryczna ELE-COMP funkcjonuje nieprzerwanie na rynku lokalnym i ogólnokrajowym od 1992 roku. W obszarze działania firmy znajduje się sprzedaż pełnego asortymentu artykułów elektroinstalacyjnych oraz oświetleniowych w obrocie hurtowym oraz detalicznym. Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka, znajduje się w niej ponad 25 000 pozycji. Tak bogatą ofertę nasze przedsiębiorstwo zawdzięcza szerokim kontaktom oraz współpracy z licznymi partnerami na terenie całego kraju z którymi od lat współpracujemy, osiągając sukcesy i zdobywająco nowe rynki zbytu. Kierując się przede wszystkim dobrem i satysfakcją klienta firma od początku swojej działalności obrała strategię zmierzającą do zaspokojenia ich potrzeb oraz dążenia do takiej jakości usług, która pozwoli utrzymać dobrą renomę firmy ELE-COMP na rynku. Firma ELE-COMP w swojej ofercie posiada:

- artykuły elektroinstalacyjne, 
- oprawy oświetleniowe i źródła światła,
- rozdzielnice niskiego i średniego napięcia,
- projektowanie oświetlenia,
- towary teleinformatyczne.

Obecnie przedsiębiorstwo ELE-COMP posiada silną pozycję na rynku elektrycznym. Budowanie obecnego sukcesu firmy Właściciele rozpoczęli 1 kwietnia 1992 roku jako Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-instalacyjnych Ele-Comp S.C. z siedzibą w Rzeszowie. Spółka prowadziła wówczas działalność w zakresie handlu materiałami elektrycznymi i wykonawstwa robót elektrycznych. Rozpoczynając swoją działalność firma ELE-COMP działała kolejno na rynku lokalnym, regionalnym i krajowym. W 1997 roku spółka cywilna została przekształcona na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie firma systematycznie rozwija również kontakty i współpracę zagraniczną, a po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej kontynuowana jest współpraca wewnątrzwspólnotowa. W 1999 roku ze spółki Ele-Comp została wydzielona spółka Ele-Comp bud, która przejęła wykonawstwo robót elektrycznych. Dzięki tej reorganizacji działalności zyskali przede wszystkim klienci firmy ELE-COMP, mający od tej pory do dyspozycji znacznie bardziej kompleksową ofertę. Obrana przez nas strategia rozwoju firmy, którą systematycznie realizowaliśmy zaowocowała uzyskaniem certyfikatu jakości ISO 9001:2000, który w tej branży ma duże znaczenie potwierdzając renomę marki firmy.

Hurtownia elektryczna ELE-COMP należy do EL-PLUS   logo-elplus   

 

elecomp

Firma   "ELE-COMP" Sp. z o.o.
 
Forma prawna   Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
KRS   0000045710
 
NIP   813-27-01-376
 
REGON   690510672
 
Kapitał zakładowy   729 900,00 zł
 
Zarząd Spółki   Prezes mgr inż. Stanisław Chłanda
Z-ca Prezesa mgr inż. Mariusz Marek
 
Rzeszów   35-082 Rzeszów
Ul. Podkarpacka 61
Tel.      +48 17 850-48-30
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
            Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Oddział Krosno   38-400 Krosno
Ul. Krakowska 193
Tel./Fax +48 13 432-32-36
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Oddział Sanok   38-500 Sanok
Ul. Lipińskiego 73
Tel./Fax +48 13 464-22-22
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Salon Światła   35-105 Rzeszów
Ul. Boya Żeleńskiego 4
Tel. 17 854 98 98
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie do współpracy z hurtownią elektryczną ELE-COMP Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

W imieniu hurtowni elektrycznej ELE-COMP sp. z o. o. chcielibyśmy Państwa zaprosić do współpracy.

Jesteśmy hurtownia elektryczną z 25-letnim doświadczeniem działającą na rynku lokalnym i ogólnokrajowym. Współpracujemy z wiodącymi producentami branży elektrycznej.

Należymy do sieci zakupowej Unii Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS sp. z o.o, co umożliwia nam zaoferowanie Państwu towaru w atrakcyjnych cenach jak i dostęp do pełnej gamy wyrobów elektrycznych i elektrotechnicznych renomowanych producentów.

Zespół doświadczonych specjalistów pomoże Państwu przy realizacji projektów instalacji elektrycznej. Doradzi przy wyborze oświetlenia i osprzętu elektroinstalacyjnego, dobierze przewody oraz kable elektryczne. Doradztwo techniczne pozwoli dobrać bardziej efektywne rozwiązania.

Firma posiada otwarty magazyn, czyli dostępną przestrzeń magazynową dla każdego klienta. Każdy klient ma możliwość wejścia na magazyn z doradcą handlowym. Możliwość obejrzenia towaru, a także szeroki asortyment artykułów dostępny na magazynie umożliwi Państwu lepsze zapoznanie się z nowościami na rynku.

Dbając o czas Naszych klientów gwarantujemy szybkie przygotowanie dostaw, a także możliwość wybrania zakupu towaru na WZ. U Nas mają Państwo możliwość zwrotu lub wymiany produktów. Pozwoli to uniknąć pozostania materiałów z inwestycji .

Oferujemy dogodny dla Państwa sposób zamawiania towarów osobiście telefonicznie mailowo.

Zapewniamy szybki i terminowy transport towaru bezpośrednio do klienta czy też na inwestycje. Współpracujemy także ze znanymi spedytorami.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy dogodne warunki handlowe: rabaty, terminy płatności, kredyty kupieckie, pomoc techniczną.

Także zapraszamy do SALONU OŚWIETLENIA, gdzie prowadzimy sprzedaż opraw dekoracyjnych wiodących polskich jak i zagranicznych producentów. Nasi specjaliści pomogą wybrać Państwu interesujący asortyment.

Zapraszamy do współpracy.